23-29 Mart 2020 Netflix Rehberi

Altered Carbon: Resleeved, Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker, Vampires, The Platform, The English Game, She, Ultras gibi yapımların ardından 23-29 Mart 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında üçüncü sezonu ile Ozark, ikinci sezonuyla 7 Seeds, Konut (Hogar), Unorthodox ve Babamın Mutfağı gibi bir çok yapım bulunuyor.

24 Mart 2020

Tom Segura Ball Hog

Tom Segura; ebeveynlere, rüyalarının peşinden gitmeye ve düşünmemeyi tercih edeceğiniz diğer konulara dair rahatsız edici derecede samimi öykülerle kahkaha attırıyor.

25 Mart 2020

Konut (Hogar)

İşsiz bir reklam şirketi yöneticisi, eski evinin yeni kiracılarını takip etmeye başlar ve aileye yönelik niyetleri tekinsiz bir hal alır.

Ozark: 3. Sezon

Ozark 3. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Missouri Ozarks’da milyonlarca dolar aklayan banliyölü bir aile hakkındaki Emmy ödüllü dizi, 3. sezonuyla geri dönüyor.

Crip Camp: Engelli Devrimi

Çığır açan bir yaz kampının cesaretlendirdiği bir grup engelli genç, daha eşit bir dünyanın kapılarını açacak bir hareketin oluşturulmasına yardım eder.

Curtiz

Hırslı ve kibirli film yönetmeni Michael Curtiz, 1942’de “Kazablanka”nın sorunlu yapım sürecisi sırasında stüdyo politikaları ve aile dramasıyla uğraşır.

YooHoo’nun Maceraları: 3. Sezon

Hazırcevap YooHoo ve becerikli ekibi, bir dizi sihirli görev için dünyayı dolaşıp hayvanlara yardım ediyor.

26 Mart 2020

Unorthodox: Mini Dizi

https://www.youtube.com/watch?v=UcwgTfIDYdQ
Unorthodox – Ana Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Genç bir kadın, Brooklyn’de onu bekleyen görücü usulü evlilikten kaçarak Berlin’e gelir. Ancak geçmişi onu burada da bulur.

7 Seeds: 2. Kısım

7 Seeds 2. Kısım – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Utangaç Natsu, insanlığın devamını sağlamak için seçilmiş bir grubun üyesi olarak uyanır. Bambaşka bir Dünya’da bu grupla birlikte hayatta kalması gerekir.

27 Mart 2020

Şeytanın İşareti

İki kız kardeş, aralarına kötülük sokan eski bir kitabı açınca kendi iblisleriyle boğuşan ruhu ele geçirilmiş bir peder, onların tek kurtuluşu haline gelir.

Car Masters: Rust to Riches: 2. Sezon

Gotham Garajı’ndaki renkli ekip, birbirinden farklı arabaları ve kamyonetleri tamir ederek yüksek fiyatlara satabilecekleri cazip araçlara dönüştürüyor.

Babamın Mutfağı

Babamın Mutfağı – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Genç bir adam, rüyasının peşinden gidip usta bir sommelier olmak ve babasının beklentilerini karşılayıp ailenin barbekü restoranını devralmak arasında sıkışıp kalır.

Maska

Eğlence dünyasında başarı kazanmaya kararlı genç bir aktör adayı, nesillerdir ailesinin işlettiği sevilen İran kafesine sırt çevirmeyi düşünür.

Ladies Up: 1. Sezon

Hindistan’da yaşayan, yükselişteki komedyenler Prashasti Singh, Kaneez Surka, Supriya Joshi ve Niveditha Prakasam, bu stand-up dizisine dolu dizgin bir mizah getiriyor.

Göl Kıyısından Masallar: Willy ve Gölün Koruyucuları

Kış yaklaşırken ortak bir tehdit gölde yaşayan Yeşilcikler ve Alyancıları korkutmaktadır. Bu sırada Kamış Willy koruyucu olmak için yakaladığı fırsatı kullanmaya çalışır.

True: Vazıl Veg Günü

Gökkuşağı Şehri’ne ilkbahar gelir ve Vazıl Veg Günü yaklaşır. Ama Bartleby, Vegleri çalan bir canavarın ortalıkta dolaştığından emindir.

28 Mart 2020

Itaewon Class: 1. Sezon

Eski bir mahkum ve arkadaşları, Seul’ün renkli bir mahallesinde cadde üstü bir bar açma konusundaki iddialı hayallerini gerçekleştirmek için güçlü bir rakiple savaşır.

Ejderhalar Kurtarıcı Ekibi: Altın Ejder Avı

Kurtarıcı Ekibi, ömür boyu unutamayacakları bir hazine avına çıkıyor. Görevleri, değerli bir altın ejder yumurtasını bulmak ve onu kötü kalpli korsanlardan korumak.

Jurassic World Yıkılmış Krallık, Aslı Gibidir, Wassup Man Go, Sleight ise 23-29 Mart 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön