25 Şubat – 3 Mart Netflix Rehberi

Mart ayına geçiş yaptığımız, 25 Şubat – 3 Mart haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek, yeni ayın gelişinin de etkisiyle, bir çok yapım mevcut.

Detaylı ve doğruluk oranı daha yüksek –Netflix yapımların yayın tarihlerinde değişiklik yapabiliyor.- olması açısından haftalık olarak hazırladığımız ve her hafta pazartesi sabah 08.00’da yayınladığımız haftalık Netflix rehberinde 25 Şubat – 3 Mart haftasında eklenecek yapımları bulabilirsiniz.

25 Şubat 2019

Van Helsing: 3. Sezon

Uzun bir komadan sonra Vampirlerin üstünlük kurduğu bir dünyaya uyanan Vanessa, geri kalanlar insanlar için umut ışığıdır. Ben daha 2. sezonu izlememişim, arayı kapatmak lazım.

26 Şubat 2019

Shadowhunters: The Mortal Instruments 3. Sezon B

Sıradan bir genç kız olan Clary Fray‘in hayatı, melek kanı taşıyan iblis avcılarının soyundan geldiğini öğrenince tepetaklak olur.

27 Şubat 2019

Sana Kim Şarkı Söyler?

90’ların ünlü bir şarkıcısı boğulma tehlikesi atlatıp hafızasını kaybedince, dönüş turnesine hazırlanmak için taklidini yapabilen bir karaoke şarkıcısını işe alır.

28 Şubat 2019

Isn’t It Romantic

Romantik komedilerden nefret eden mimar, başını çarpması sonucunda, kendini klişelerle dolu bir romantik komedinin içinde bulur. İncelemesi aynı gün yayında olur.

Disney Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı), Marvel Studios Guardians of the Galaxy Vol. 2 (Galaksinin Koruyucuları 2), Disney Beauty and the Beast (2017) (Güzel ve Çirkin), The Other Boleyn Girl (Boleyn Kızı), Patch Adams filmleri ve Blue Exorcist: 1. sezon ve Blue Exorcist -Kyoto Saga- 1. sezon animeleri 28 Şubat 2019’da Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek.

1 Mart 2019

Northern Rescue

Eşinin ölümünün ardından John West, üç çocuğuyla beraber kırsaldaki memleketi Turtle Island Bay’e taşınır ve burada bir arama kurtarma biriminin başına geçer.

Cricket Fever: Mumbai Indians

Bol miktarda kriket aksiyonu sunan bu dizide, Hindistan Premier Ligi şampiyonu Mumbai Indians’ı 2018 sezonu boyunca takip ediyoruz.

Rüzgarı Dizginleyen Çocuk (The Boy Who Harnessed the Wind)

Bir fen bilgisi kitabından esinlenen 13 yaşındaki William Kamkwamba, Malavi’deki köyünü kıtlıktan kurtarmak için bir rüzgar türbini inşa eder. Gerçek bir hikaye.

River’s Edge

Yalnız takılan Yamada ile arkadaş olan lisesi Haruna, bir süre sonra Yamada, bir model ve Yamada’yı delicesine seven bir kız arasındaki karmaşık ilişkinin içine çekilir.

Oğlumun İntikamı (Your Son)

Oğlunun bir gece kulübünün dışında acımasızca dövülmesinin ardından bir cerrah, adaleti kendi sağlamaya karar verir ve bunu yapanlardan intikam almak için harekete geçer.

Kaybedenler (Losers)

Sporun kılavuz alındığı bu belgeselde, kaybetme psikolojisi inceleniyor.

Larva Adası: 2. Sezon

Yeni sezonda larva dostlar Kırmızı ve Sarı’nın yaşayacağı maskaralıklarla dolu eğlenceli maceralar arasında ikilinin adasının işgal edilmesi de var.

The Purge, Love Actually (Aşk Her Yerde), The Break-Up (Ayrılık), Layer Cake (Bir Dilim Suç), The Bourne Legacy (Bourne’un Mirası), Bad Boys (Çılgın İkili), Superbad (Çok Fena), Doom, My Best Friend’s Wedding (En İyi Arkadaşım Evleniyor), The Bourne Identity (Geçmişi Olmayan Adam), Fast & Furious 6 (Hızlı ve Öfkeli 6), Johnny English, Johnny English Reborn, Jurassic Park, Jurassic Park III, The Lost World: Jurassic Park, Mamma Mia!, The Bourne Supremacy (Medusa Darbesi), Snow White & the Huntsman (Pamuk Prenses ve Avcı), Paranormal Activity 4, Disney Meet the Robinsons (Robinson Ailesi), Disney The Emperor’s New Groove (Şaşkın İmparator), Nanny McPhee Returns (Nanny McPhee Büyük Patlama), The Bourne Ultimatum (Son Ültimatom), Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby, The Karate Kid, The Trap ve Pineapple Express’in (Üşütük Kafalar) yer aldığı filmler ise 1 Mart 2019 tarihinde Netflix Türkiye Kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön