29 Mart – 4 Nisan 2021 Netflix Rehberi

Nisan ayına giriş yaptığımız 29 Mart – 4 Nisan 2021 haftasında Netflix Türkiye’de yayınlanacak içerikler arasında Haunted: Latin Amerika, Kent Kovboyu (Concrete Cowboy), The Serpent ve Just Say Yes gibi farklı türde bir çok yapım yer alıyor.

31 Mart 2021

Haunted: Latin Amerika 1. Sezon

Bu reality dizisindeki dramatik yeniden canlandırmalar ürpertici, açıklanmamış ve doğaüstü olaylara dair dehşet verici, gerçek öyküleri ekranlara taşıyor.

Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Nisan 2021
Netflix Türkiye / Youtube

1 Nisan 2021

Giyilmiş Öyküler (Worn Stories) Mini Dizi

Bu eğlenceli, samimi ve dokunaklı belgesel dizisinde insanlar kendileri için en anlamlı giyim eşyalarına ilişkin büyüleyici ve tuhaf öyküler anlatıyor.

Prank Encounters: 2. Sezon

Gerçek insanların kendi korku filmlerinin yıldızına dönüştüğü bu gizli kamera şakası programında, korkunç şakaların aslı ortaya çıkınca aşırı komik durumlar yaşanıyor.

Aşk Üçgeni

Zorlu bir çocukluk dönemi geçirmiş olan Yura, kişisel ve mali bir kriz yaşarken kendini iki yakın arkadaşıyla bir aşk üçgeninde bulur.

2 Nisan 2021

Bitter Daisies: 2. Sezon

Birbirine sıkı sıkıya bağlı insanların yaşadığı bir kasabada küçük bir kızın kaybolmasını soruşturan bir dedektif, kendi yaşadığı kayıpla bağlantılı sırlarla karşılaşır.

Just Say Yes

İflah olmaz romantik Lotte’nin hayatı, masal gibi bir düğün için yaptığı planların suya düşmesiyle altüst olur. Bu da yetmezmiş gibi benmerkezci ablası nişanlanır.

Kent Kovboyu (Concrete Cowboy)

Kent Kovboyu – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Yaz tatilini uzun süredir görüşmediği babasıyla geçiren dikbaşlı genç, aradığı yakınlığı Philadelphia’da siyahi kovboyların kurduğu samimi bir toplulukta bulur.

Sınır Yok

Madrid’in bir banliyösünde yaşayan teknisyen Ángel, Estrella’ya âşık olmasının ardından soygunculuğa başlar ve kararlı bir dedektifin hedefi hâline gelir.

The Serpent: Mini Dizi

Acımasız katil Charles Sobhraj, 1970’lerde Güneydoğu Asya’da “Hippi Yolu”nu keşfe çıkan gezginleri kendine av olarak seçer. Sarsıcı olaylardan uyarlandı.

47 Ronin,Denemeye Değer, Not A Game, Coded Bias, Caterina Va İn Citta, The Fisherman’s Diary, Bandit ve Gümüş Melek (Bandit: Bandit’s Silver Angel), Barbie Prenses Macerası (Barbie Princess Adventure), Constantine, Friends, Rambo: İlk Kan (Rambo: First Blood), Jeff Wayne’s Musical Vesion of The War of the Worlds, Kardeş Gibiydiler (Sleepers), Kedi Felix ve Noel Baba, Rambo 3, Ten Thousand Saints ise 29 Mart – 4 Nisan 2021 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön