25-31 Mart Netflix Rehberi

Mart ayına veda ettiğimiz 25-31 Mart 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Osmosis, The Highwayman, Traitors gibi yapımların yanı sıra yeni sezonuyla ile geri dönen Santa Clarita Diet gibi diziler mevcut. Onlar gelene kadar geçtiğimiz hafta eklenen Mirage (Durante la tormenta – Fırtına Anı) ve The OA kısım 2‘ye göz atabilirsiniz.

26 Mart 2019

Nate Bargatze: The Tennessee Kid

Nate Bargaztze, bir saatlik stand-up gösterisinde doğup büyüdüğü Tennessee’den bahsediyor.

28 Mart 2019

Ainori Love Wagon: Asian Journey: 2. Sezon

Yedi erkek ve kadın, pembe bir minibüsle gerçek aşkı arıyor. Yabancılarla çıktıkları Asya yolculuğundaki amaçları, Japonya’ya çift olarak dönmek.

29 Mart 2019

Santa Clarita Diet: 3. Sezon

Emlakçılık yapan karı-koca, kadının geçirdiği değişim sonucu ölüm ve yıkım dolu bir hayata sürüklenir. İlk sezonunu izlemiştim, üçüncü sezon fragmanında işler çığırından çıkıyor gibi duruyor.

Osmosis: 1. Sezon

Yakın gelecekte Paris’te, iki zeki kardeş ruh eşlerini bir araya getirmek üzere tasarlanan bir implant geliştirir. Ancak, test sonuçları beklenmedik sürprizlere gebedir. Bu haftanın merak uyandıran yapımı Osmosis. İncelemesi yayınlandıktan en geç bir gün sonra blogda.

Traitors: 1. Sezon

2. Dünya Savaşı biterken, bir İngiliz kadın, İngiliz hükümetinin içine sızan Rus ajanlarını ortaya çıkarmak için gizemli bir Amerikan ajanına yardımcı olmayı kabul eder.

The Highwayman

Başrolünü Woody Harrelson ve Kevin Costner‘ın paylaştığı The Highwayman, Bonnie ve Clyde‘ı yakalayan ve öldüren dedektiflerin öyküsünü konu alıyor.

15 August

Hindistan’ın Bağımsızlık Günü’nde, Mumbai’de yaşayan tuhaf aksilik bir gençlik aşkına sekte vururken, semt sakinleri bir çocuğa yardımcı olmak için birlik olurlar.

On My Block: 2. Sezon

Los Angeles’ın merkezindeki çetin bir mahallede yaşayan zeki, eğlenceli ve zorluklara alışık dört gencin kadim dostluğu, liseye başlamalarıyla birlikte sınavdan geçer.

Bayoneta

Finlandiya’da gözlerden uzakta yaşayan eski boksör, ringe geri dönmek için önce travmatik geçmişiyle yüzleşmelidir.

Kokain Adası Efsanesi (The Legend of Cocaine Island)

Bu belgesel, Amerikalı Rodney Hyden’ın Karayipler’de gömülü olduğu söylenen zulasını bulmak için renkli ancak uyumsuz bir grupla çıktığı yolculuğu anlatıyor.

Bitter Daisies: 1. Sezon (El sabor de las margaritas)

Birbirine sıkı sıkıya bağlı insanların yaşadığı bir kasabada küçük bir kızın kaybolmasını soruşturan bir dedektif, kendi yaşadığı kayıpla bağlantılı sırlarla karşılaşır.

30 Mart 2019

Z Nation: 4. Sezon

Ölümcül zombi virüsünden sağ kurtulan tek insanı ülkenin diğer ucuna götürmek için tehlikeli bir görev üstelenen ekibin hikayesini konu alan Z Nation 4. sezonu ile geliyor.

31 Mart 2019

Trailer Park Boys: The Animated Series: 1. Sezon

Karavan parkı artık daha tuhaf. 12. sezonun bıraktığı yerden devam eden ve eskisinden de uçuk olan yapımda tüm ekip, çizgi film karakterlerine dönüşüyor.

American Pie Presents: Band Camp (Amerikan Pastası: Bando Kampı), The Pianist (Piyanist), Honey 2 (Tatlım 2), Ceronimo: An American Legend (Bir Amerikan Efsanesi), Knocked Up (Kaza Kurşunu), Disney The Tigger Movie (Kaplan Tigger), Disney Lilo & Stitch 2: Stitch Has A Glitch (Lilo ve Stiç 2), Disney Mars Needs Moms! (Marslılar, Annem ve Ben), Sleepless (Uykusuz), Jack ve Jill, When the Bough Breaks (Taşıyıcı Anne), Catch and Release (Aşkın Peşinde), Kötü Çocuk, Geronimo: An American Legend (Amerikan Efsanesi), Monster House (Canavar Ev), Elysium (Elysium: Yeni Cennet), For Keeps, Just Go With It (Hayatım Yalan), Sausage Party, Bingo (Kahraman Köpek Bingo), Funny Girl (Komik Kız), Mary Shelley’s Frankenstein (Marry Shelly’den Fran), The Age of Innocence (Masumiyet Çağı), Blue Thunder (Mavi Yıldırım), Surf’s Up (Neşeli Dalgalar), Maide’nin Altın Günü, Hostel ise 25-31 Mart 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön