27 Mayıs – 2 Haziran Netflix Rehberi

What/If, High Seas (Alta Mar) ve The Perfection gibi yapımları geride bıraktığımız ve Haziran ayına geçiş yaptığımız 27 Mayıs – 2 Haziran haftasında, Netflix Türkiye kataloğuna başta Harry Potter serisi ve Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? gibi bir çok yapım ekleniyor.

27 Mayıs 2019

Historical Roasts

“Kızartma Ustası” komedyen Jeff Ross’un her bölümde tarihten önemli isimleri masaya yatırdığı programı.

30 Mayıs 2019

Chopsticks

Yetenekli ancak öz güvensiz bir kadın, arabasını çalan Mumbaili bir hayduttan geri almak içim gizemli bir suçludan yardım istediğinde dönüştürücü bir deneyim yaşar.

Shava: The Sixth Finger

Dini tarikatları araştıran bir rahip, gizemli kökenlere sahip yeni bir grubu inceleme konusunda Budist bir keşiş olan arkadaşından yardım ister.

31 Mayıs 2019

Good Girls: 2. Sezon

Banliyöde yaşayan üç anne, mali yıkımdan kurtulmak ve bağımsızlık kazanmak için birlikte yerel bir markete soygun düzenler.

Vis a vis

Erkek arkadaşı tarafından zimmetine para geçirmesi için kandırılan ve hapse giren naif bir genç kadın, bu acımasız yeni dünyada hayatta kalmayı bir an önce öğrenmelidir.

Bad Blood: 2. Sezon

Gerçek olaylardan esinlenen bu suç draması, Montreal’in organize suç şebekesini yöneten Rizzuto ailesine ve ailenin haleflerine odaklanıyor.

Playing with Fire (Jugar con fuego): 1. Sezon

Kolombiya Kahve Üçgeni’nde bir anne ve kızı dahil olmak üzere üç kadın, baştan çıkarıcı bir adama aşık olur.

When They See Us: Mini Dizi

https://www.youtube.com/watch?v=-nmTHkcB2T8
When They See Us – Resmi Fragman
Netflix Türkiye/Youtube

Gerçek bir hikayeden uyarlanan bu mini dizide, haksız yere Central Park’taki vahşi bir saldırıyla suçlanan Harlemli beş genç kendilerini bir kabusun içinde sıkışıp kalmış bulur.

Always Be My Maybe

Always Be My Maybe – Resmi Fragman
Netflix Türkiye/Youtube

15 yıl sonra tekrar bir araya gelen ünlü şef Sasha ve yerel müzisyen Marcus, aralarındaki çekimin kıvılcımlarını hissetse de birbirlerinin dünyalarına alışmakta zorlanırlar. Filmin kadrosunda Keanu Reeves‘in de olduğunu ekleyeyim.

Killer Ratings: 1. Sezon

Killer Ratings – Resmi Fragman
Netflix/Youtube

Brezilyalı ünlü televizyoncu ve siyasetçi Wallace Souza, haberini yaptığı ve aleyhinde kamuoyu oluşturduğu vahşi suçları planlayan kişi olmakla suçlanır.

Netflix Türkiye Haziran 2019 Rehberi
Netflix Türkiye/Youtube

1 Haziran 2019

Oh, Ramona!

16 yaşındaki tuhaf genç Andrei, alımlı ancak soğuk okul arkadaşı Ramona’ya delicesine aşıktır. Ta ki tatildeyken göz alıcı otel çalışanı Anemona’yla tanışana kadar.

Fantastic Beasts and Where To Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?), Harry Potter Serisi, Glee Tüm Sezonlar, The Legend of Tarzan (Tarzan Efsanesi), Interstellar (Yıldızlararası), Reservoir Dogs (Rezervuar Köpekleri), Terminator Salvation (Terminatör 4: Kurtuluş), American Psycho (Amerikan Sapığı), The Princess Bride (Prenses Gelin), Acrimony, The Accountant (Hesaplaşma), Clear and Present Danger (Açık Tehlike), Diplomatic Siege (Diplomatik Kuşatma), Cube (Küp), Collateral Beauty (Gizli Güzellik), Steel Magnolias (Çelik Manolyalar), Anchorman 2: The Legend Continues (Anchorman 2: Efsane Devam Ediyor), Blades of Glory (Zafer Patenleri), #Selfie, Buena Vista Social Club: Adios, LEGO Marvel Super Heroes: Black Panther, LEGO Marvel Super Heroes: Guardians of the Galaxy, LEGO Ninjago: Spinjitzu’nun Ustaları: 7. Sezon, Dean, The Ring Two (Halka 2), Life in the Doghouse (Köpek Evinde Yaşam), P.King Duckling: 1. Sezon, Love is a Story, After Porn Ends, Daddy’s Home 2 (Babalar Savaşıyor 2), Ant-Man, Avengers: Age of Ultron, Captain America: Civil War, Iron Man, Iron Man 2, Captain America: The First Avenger, Thor, The Avengers, Iron Man 3, Thor: The Dark World, Captain America: The Winter Soldier, Guardians of the Galaxy ise 27 Mayıs – 2 Haziran haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön