Steam Oyun Festivali: Şubat 2021 Başladı!

2021’in ilk Steam Oyun Festivali (Steam Game Festival) başladı. 3 Şubat 2021 TSİ 21:00 ve 10 Şubat 2021 TSİ 21:00 tarihleri arasında devam edecek olan etkinlik boyunca bir çok oyunun demosuna erişme fırsatının yanı sıra etkinlik boyunca yapılan canlı yayınlarda geliştiriciler ile sohbet edebilir ve oyunlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Steam Game Festival: February 2021 Edition
Steam / Youtube

Geçtiğimiz yıl içerisinde üç kez (spring, summer, autumn) düzenlenen ve pandemi sebebiyle iptal edilen fiziksel etkinliklerin ardından Steam Oyun Festivali hem oyuncular hemde oyun geliştiricileri tarafından oldukça ilgi gördü.

2021 yılının ilk Steam Oyun Festivali: Şubat 2021 ise 3-10 Şubat tarihleri arasında devam ediyor olacak. Etkinlik süresince 500’den fazla oyunun demosu ulaşılabilir durumdayken aynı zamanda canlı yayınlarda oynanış ve geliştirici sohbetlerine yer veriliyor. Gözünüze kestirdiğiniz oyunları istek listenize ekleyebilir, yorumlarınızla geliştiricilere geri dönüş yapabilirsiniz. Ayrıca etkinlik vesilesiyle hareketlenen Steam Youtube kanalına da göz atabilirsiniz. Anlayacağınız tam bir oyun keşif etkinliği.

Etkinlik süresince bende oyunları inceleyerek blogda “ilk bakış” şeklinde yazılar hazırlamaya karar verdim.

Yazılar geldikçe burayı da güncellemeye devam edeceğim. Sizde denediğiniz, istek listesine eklediğiniz oyunları yorumlarda paylaşırsanız sevinirim.

Görsel: Steam

Steam Oyun Festivali: Şubat 2021 Başladı!” için bir görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön